KONTAKT

V případě zájmu o spolupráci nebo jiných podnětů k mé práci, využijte kontaktní formulář. Pokud chcete napsat raději email, má adresa je katerina@fru.cz. 

V případě, že byste se o mé osobě rádi dozvěděli něco více, scrollujte ještě o něco níže. 

ZDE JE PÁR BODŮ, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT.

STUDIUM

Vystudovala jsem střední uměleckoprůmyslovou školu na Žižkově, obor Propagační výtvarnictví a následně Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně, ateliér Vizuální design.

ZAHRANIČÍ

Absolvovala jsem velmi inspirativní roční stáž na univerzitě v Derby, obor Grafický design, kde jsem s návrhem reklamní kampaně pro firmu Thorntons vyhrála první místo mezi studenty.

ZKUŠENOSTI

Mám za sebou řadu spoluprací s konkrétními klienty i s grafickými studii či reklamními agenturami jako například Revolta, Havas Worldwide nebo grafické studio Abalon. Poslední roky jsem byla součástí marketingového oddělení firmy Sabris.

JAK PRACUJI

Když tvořím, ctím své zásady: nápad, individuální, osobní přístup, neotřelý design. Miluji výzvy, práci za hranicemi grafického deignu a "dělat věci jinak".

CO KDO ŘÍKÁ

Říkám, že bez kreslení to nejde. 

Lidé o mne říkají, že jsem perfekcionista.

ZE ZÁKULISÍ

Kromě realizace svých nápadů bych nemohla žít bez sportu, přírody, hudby a své rodiny. V životě je pro mne velmi důležitá rovnováha a jelikož jsem duší nejen sportovec ale i chalupář, mým snem je roubenka s bujnou a plodnou zahradou.