KONTAKT

V případě zájmu o spolupráci nebo jiných podnětů ke mně, využijte kontaktní formulář. Pokud chcete napsat raději email, má adresa je katerina@fru.cz. 

V případě, že byste se o mně rádi dozvěděli něco více, scrollujte ještě o něco níže. 

ZDE JE PÁR BODŮ O MNĚ, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT.

STUDIUM

Vystudovala jsem střední uměleckoprůmyslovou školu na Žižkově, obor Propagační výtvarnictví a následně Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně, ateliér Vizuální design.

ZAHRANIČÍ

Absolvovala jsem velmi inspirativní roční stáž na univerzitě v Derby, obor Grafický design, kde jsem s návrhem reklamní kampaně pro firmu Thorntons vyhrála první místo mezi studenty.

ZKUŠENOSTI

Mám za sebou řadu spoluprací s konkrétními klienty i s grafickými studii či reklamními agenturami jako například Revolta, Havas Worldwide nebo grafické studio Abalon. Poslední roky jsem byla součástí marketingového oddělení firmy Sabris.

JAK PRACUJI

Když tvořím, ctím své zásady: nápad, individuální přístup, neotřelý design. Miluji výzvy, práci za hranicemi grafického deignu a "dělat věci jinak".

CO KDO ŘÍKÁ

Říkám, že bez kreslení to nejde. 

Lidé o mne říkají, že jsem perfekcionista.

ZE ZÁKULISÍ

Nemohla bych žít bez sportu, přírody, hudebních nástrojů a své rodiny. Poslední roky už i bez naší chalupy na Zlaté stezce Českého ráje.